AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2019 Şubat Sözleşmeli Öğretmenlerin Güvenlik Soruşturma Sonucu (24.06.2019)

2019 Şubat döneminde  ilimize atanan sözleşmeli öğretmenlerden 24.06.2019 tarih itibari ile güvenlik soruşturması sonuçlanan personelin bilgileri açıklanmıştır. 

 

Sonuçları Listelemek İçin  TIKLAYINIZ.

 

NOT: Güvenlik soruşturması sonuçlanan öğretmenlerin  atandıkları İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürülüklerine (atandığınız ilçeye) en kısa zamanda başvurması gerekmektedir.

 

 Güvenlik soruşturması sonuçlanmayan kişilerin sonucu Müdürlüğümüze iletildikçe Web sayfamızdan yayınlanacaktır

 

ÖNEMLİ:

              Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarına 2019 Şubat ayı içerisinde ataması gerçekleştirilen sözleşmeli ve ve  kadrolu öğretmenlerden,yaptıkları sözleşme doğrultusunda özel öğretim kurumlarında belli bir süre çalışmak durumunda olanların,istemeleri ve bu durumlarını belgelendirmeleri şartıyla  1 Eylül 2019 tarihinden itibaren göreve başlayabileceklerdir.

 

              Halen Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi Projesi kapsamında yaptıkları sözleşme çerçevesinde görev yapan öğretmenlerden, Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarına 2019 yılı Şubat ayı içerisinde ataması gerçekleştirilen öğretmenlerin yaptıkları sözleşme 30 Nisan 2019 tarihine kadar devam etmektedir.Öğretmenlerimiz 30 Nisan 2019 tarihinden itibaren göreve başlayabilirler

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.