AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2019 YILI İLİMİZDEKİ EĞİTİM KURUMLARINA AİT MÜNHAL YÖNETİCİ KADROLARI

İlimizde yöneticiliği münhal bulunan eğitim kurumlarının listesi aşağıdaki linklerde yer almaktadır.

Yayımlanan bu ihtiyaç listesinde çeşitli nedenlerle hatalı kontenjan bulunması halinde yeniden liste güncellenerek agri.meb.gov.tr adresinden ‘güncel ihtiyaç listesi’ olarak yayımlanacaktır. 

Yönetici Görevlendirmede Okul/Kurum tercihlerinde branş ve bayan öncelikli kurumlara Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliğinin İlgili maddeleri göre işlem yapılacaktır..

Münhal listede yer alan eğitim kurumlarından Proje Okulu veya farklı bir kapsam dâhilinde alınabilecek eğitim kurumları münhal listeden çıkarılacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri listeleri ivedilikle inceleyerek varsa eksik, fazla ve hatalı bilgileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atama Birimine bildirerek düzeltilmesini talep edeceklerdir. Düzeltme için belge istenebilecektir. 

2019 yılı Yönetici Görevlendirme İşlemleri, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği, Bakanlığımızın yayımladığı takvim, Müdürlüğümüzce İlçe ve Okul Müdürlüklerine gönderilen yazılar ve internet sitemizde yayımlanan açıklamalar doğrultusunda yürütülecek olup, adayların bu açıklamaları takip etmeleri önem arz etmektedir.

 Herhangi bir uyuşmazlık durumunda Müdürlüğümüz kayıtları esas alınacaktır.

İlimizde Müdür Yardımcılığı münhal bulunan eğitim kurumları listesi için TIKLAYINIZ.

İlimizde Müdürlüğü münhal bulunan eğitim kurumları listesi için TIKLAYINIZ.


MEB YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME YÖNETMELİĞİ İÇİN TIKLAYINIZ

EK-1 Yönetici Değerlendirme Formu İçin TIKLAYINIZ

EK-2 Sözlü Sınav Formu İçin TIKLAYINIZ.

2019_Yeniden_Görevlendirme_Takvimi İçin TIKLAYINIZ.

2019_İlk_defa_Görevlendirme_Takvimi İçin TIKLAYINIZ.

Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı Duyurusu İçin TIKLAYINIZ.

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.