AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4 Dilden Program Yapıldı

Taşlıçay İmam Hatip Ortaokul-Lisesi tarafından düzenlenen “1. İmam Hatip Günü” programı 4 dilde yapıldı.
4 Dilden Program Yapıldı

Atatürk Kültür salonunda düzenlenen programa, Taşlıçay Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kaya, şube müdürleri, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

Kur’an tilavetinin ardından Taşlıçay Kaymakamı Murat Zadeleroğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak birer konuşma yaptı. Öğrenciler Türkçe, Kürtçe ve İngilizce dillerinden oynadığı skeçten izleyenlerden tam not alırken, öğrenciler Türkçe, Kürtçe ve Arapça dillerinden ilahiler de okudular.

 

Daha sonra şiirler, öğretmenlerin eşliğinde gitarla şarkılar ve oratoryo ile devam eden programda, bu yıl tayin isteyen Taşlıçay İmam Hatip Ortaokul-Lisesi Müdürü Abdurrahman Akyüz’e öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı slayt gösterisi salonda duygulu anlar yaşattı. Taşlıçay İmam Hatip Ortaokul-Lisesi okul idarecileri ve öğretmenlere protokol tarafından verilen plaket sonrası program sona erdi.

 

4 Dilden Program Yapıldı 4 Dilden Program Yapıldı 4 Dilden Program Yapıldı 4 Dilden Program Yapıldı  4 Dilden Program Yapıldı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.