AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerin Sözlü Sınav Duyurusu

Aday Öğretmenlerin Sözlü Sınavlarına İlişkin Dikkat Edilecek Hususlar.

1-Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavı, Ağrı İli Kültür Kongre Merkezin´de 26.12.2016-20.01.2017 tarihleri arasında yapılacaktır.
2-Sözlü sınav işlemleri 3 ayrı komisyon tarafından yapılacaktır.
3- Her komisyonda 15 aday sabah oturumu; 15 aday öğlen oturumu olmak üzere her gün 30, toplamda 90 aday öğretmen sınava alınacaktır.
4- Sabah oturumunda 15 aday öğretmen saat 09.00´da; öğlen oturumunda ise 15 aday öğretmen saat 13.00’te bekleme salonunda eksiksiz olarak hazır bulunacaklardır.
5-Aday öğretmenler sınav takviminde belirtilen gün ve saatte sınav için belirlenen salonda hazır bulunacaklardır. Geç kalanlar ya da gelmeyenler sınava alınmayacaktır.
6-Aday öğretmenler bekleme salonu ve sınav salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi v.b. elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.
7-Sınava gelirken sözlü sınav giriş belgesi (Bakanlık tarafından yayınlandığı takdirde) ve kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir.

 

 Aday Öğretmen Mülakat Listesi

 

Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.