AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ağrı Anadolu Lisesi’nde Resim Sergisi Açıldı

Ağrı Anadolu Lisesi’nde, öğrencilerin el emeği göz nuru ile hazırladıkları bir yıllık emeklerinin karşılığı olan resim sergisi açıldı.
Ağrı Anadolu Lisesi’nde Resim Sergisi Açıldı

Cumhuriyet Caddesi’nde kurulan çadırda gerçekleştirilen resim sergisi açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Çevre ve Şehircilik Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Serginin açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak ve Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet Şafi  Erim yaptı. Sergiyi gezen protokol; öğrenci ve öğretmenlerinden resim çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

 

Okul öğrencilerinden oluşan bir müzik grubu konser verirken, resim sergisinin 04 Haziran tarihine kadar sergileneceği belirtildi.

 

 Ağrı Anadolu Lisesi8217nde Resim Sergisi Açıldı Ağrı Anadolu Lisesi8217nde Resim Sergisi Açıldı Ağrı Anadolu Lisesi8217nde Resim Sergisi Açıldı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.