AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Ağrı’ma Derman Olsun” Kampanyası

İstanbul´a bağlı Sancaktepe Belediyesi ve Ağrı Valiliği tarafından ortaklaşa düzenlenen “Ağrı’ma Derman Olsun” kampanyası kapsamında toplanan yardımlar Ağrı’ya ulaştı.
“Ağrı’ma Derman Olsun” Kampanyası

Sancaktepe Belediyesi Genç Gelecek Merkezi tarafından başlatılan “Ağrı’ma Derman Olsun” kampanyası kapsamında içinde kuru gıda, bebek mamaları, kitaplar ve giysilerin bulunduğu ´Sevgi TIR’ları Ağrı’ya ulaştı. Ağrı’ya ulaşan yardımlar Naci Gökçe Lisesi Kapalı Spor Salonuna bırakıldı.

 

TIR’ların boşaltılması sırasında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, “Sancaktepe Belediyesi ve Ağrı Valiliğimizce ortaklaşa düzenlenen bu yardım kampanyası kapsamında 3 Ocak Cuma günü Sancaktepe’den yola çıkan Sevgi TIR’ları bugün itibarıyla Ağrı’ya ulaştı. Bu yardımların devamının geleceğini biliyoruz. Bu gelen yardımları en kısa zamanda ihtiyaç sahiplerine göndermek, üniversiteye hazırlanan çocuklarımızın evlerine ulaştırmak üzere şu anda ilimiz merkez ve ilçelerindeki okullarımızı belirlemiş bulunmaktayız. Bu malzemeleri bir an önce ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için koordineli bir çalışma yapacağız. Ağrı Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu katkılarından dolayı Sancaktepe Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Son bir yıldır ülkemizde güzel bir barış süreci yaşanıyor. Bir huzur ortamı var. Bu huzur ortamına katkı sağlamak amacıyla doğu ve batı arasında bir fark olmadığını batıda yaşayan insanların doğuda yaşayan insanları kardeş bildiğini, bu vesileyle de Sancaktepe Belediyesi bunu göstermiş oldu. Kendilerine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

 

8220Ağrı8217ma Derman Olsun8221 Kampanyası 8220Ağrı8217ma Derman Olsun8221 Kampanyası 8220Ağrı8217ma Derman Olsun8221 Kampanyası 8220Ağrı8217ma Derman Olsun8221 Kampanyası

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.