AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE FLOR VERNİK UYGULAMASI

Halk Sağlığı Müdürlüğü’nce kent merkezinde bulunan anaokullarında ağız diş sağlığı taraması ve flor vernik uygulaması yapıldı. 
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE FLOR VERNİK UYGULAMASI

Atatürk Anaokulu’nda düzenlenen ağız diş sağlığı taraması ve florür vernik uygulaması programına İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun,  Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çoruh Türksel Dülgergil, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Demirkıran, İl Sağlık Müdürü Fikriye Tekin, Halk Sağlığı Müdürü Cesim Solhan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Derya Nur Koçak, okul müdürleri ve veliler katıldı.

 Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çoruh Türksel Dülgergil, ilk olarak katılımcılara ve velilere flor vernik uygulamasını anlatmasının ardından minik öğrencilere diş taraması yapıldı. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun ve katılımcılar tarafından minik öğrencilere flor vernik uygulaması yapıldı.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.