AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATSO BAŞKANI ALPASLAN´DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN´E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Saim Alpaslan ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz aylarda İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Faruk Tekin'e makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler. 
ATSO BAŞKANI ALPASLAN´DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN´E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ağrı'da olumlu bir çalışma düzeninin bulunduğunu ifade eden ATSO Başkanı Alpaslan, iş dünyasının da bu ahenk içerisindeki yerini koruduğunu belirtti. Ortak paydanın Ağrı olduğuna dikkati çeken ATSO Başkanı Alpaslan, "İlimizin sivil toplum kuruluşları, siyasileri, bürokratları, iş dünyası olarak hep birlikte Ağrı için çalışıyoruz"dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ATSO Başkanı Alpaslan'a ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Eğitim camiası olarak ilimizdeki eğitim ve başarı grafiğini daha yukarılara taşıyabilmek hedefiyle çalıştıklarını belirten Tekin, bu süreçte paydaş kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içinde faydalı uğraşlar ve hizmetler sunabilmeyi amaçladıklarını ifade etti.

11-11-201811-11-201811-11-2018

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.