AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başkan Arslan’dan Milli Eğitim Müdürü Başak’a Ziyaret

Belediye Başkanı Hasan Arslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ı ziyaret etti.
Başkan Arslan’dan Milli Eğitim Müdürü Başak’a Ziyaret

Belediye Başkanı Hasan Arslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ı makamında ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutladı.

 

Başkan Arslan, “Eğitim ve öğretim meselesi yalnızca devletin değil, hepimizin meselesidir ve bu konuda hepimiz ortak pay sahibiyiz. Öğretmenlik mesleği, bizim eğitim ve kültür tarihimizde de çok müstesna bir yeri bulunmaktadır. Bu bağlamda öğretmenliğin saygın ve kutsal bir görev olduğu her fırsatta söylenmeli ve bunun gerekleri yerine getirilmelidir” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Başak, ziyaretten dolayı Başkan Arslan’a teşekkür etti. Başkan Arslan, Öğretmenler Günü anısına İl Milli Eğitim Müdürü Başak’a çiçek, fincan takımı ve plaket takdim etti.

 

Daha sonra Başkan Arsan Milli Eğitim Müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin odalarını dolaşarak, Öğretmenler Günü’nü kutladı. Şef ve memurlarla bir süre sohbet eden Başkan Arslan, ardından müdürlükten ayrıldı.

 

Başkan Arslan8217dan Milli Eğitim Müdürü Başak8217a Ziyaret Başkan Arslan8217dan Milli Eğitim Müdürü Başak8217a Ziyaret Başkan Arslan8217dan Milli Eğitim Müdürü Başak8217a Ziyaret

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.