AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Çalıntı Düşler” Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Çalıntı Düşler” adlı tiyatro gösterisi, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.
“Çalıntı Düşler” Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi

Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen tiyatro gösterisini İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş izledi.

 

Yönetmenliğini Gökhan Güneş’in yaptığı “Çalıntı Düşler” adlı tiyatro gösterisinde, kan davası yüzünden memleketinden ayrılmak zorunda kalan ve büyük umutlarla geldiği İstanbul’da olumsuz durumlarla karşılaşan bir gencin dramı sahnelendi.

 

Tiyatro oyuncularının gösterdiği üstün performans büyük alkış aldı. Yaklaşık bir buçuk saat süren tiyatronun sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, yönetmen Gökhan Güneş ve oyuncuları tebrik etti.

 

8220Çalıntı Düşler8221 Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi 8220Çalıntı Düşler8221 Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi 8220Çalıntı Düşler8221 Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi 8220Çalıntı Düşler8221 Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi 8220Çalıntı Düşler8221 Adlı Tiyatro Gösterisine Büyük İlgi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.