AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Danışma Kurulu toplantısı yapıldı. 
DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Ejder Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Maarif Müfettişleri Başkanı Ahmet Barbak, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu, Eleşkirt İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Kurt, şube müdür müdürleri, kamu kurum temsilcileri, STK temsilcileri, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve öğrenciler katıldı.

 2015-2016 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, başarısız olan öğrencilere yönelik alınacak olan önlemler,  taşımalı eğitimde alınacak önlemler, okul güvenliğine yönelik alınması gereken tedbirler,  öğrenciler için okul ve çevresinde meydana gelebilecek zararlı alışkanlıklar ve uyuşturucu madde kullanımı noktasında alınacak tedbirler, beceri eğitimi gören öğrencilerin durumları ve açılacak olan kurslarda çevre ve sosyal şartlar göz önünde bulundurularak taleplerin değerlendirilmesi gibi konular ele alındı. 

 Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu’nun sunumunun ardından katılımcılar söz alarak görüş,  beklenti, sorun ve çözüm önerilerini paylaştılar.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

15-11-201615-11-201615-11-2016

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.