AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Camiasından Vali Tekinarslan’a Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle eğitim camiası Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan’ı makamında ziyaret etti.
Eğitim Camiasından Vali Tekinarslan’a Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Vali Yardımcısı Ercan Ateş, Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, okul yöneticileri ve öğretmenler Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette öğretmenler tarafından Vali Tekinarslan’a çiçek verilirken, Milli Eğitim Müdürü Başak, öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi verdi.

 

Öğretmenliğin emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, öğreten ve öğrenen arasında güven ve sevgi ilişkisine dayanan bir meslek olduğunu belirten Vali Tekinarslan, “Ülkenin her köşesinde hiçbir endişeye ve zorluğa aldırmadan görevlerini yerine getiren öğretmenlerimizin emeği hiçbir maddi varlıkla ölçülemez. Eğitim geleceğimizi doğru bir şekilde inşa etmemize olanak sağlayan en önemli etkendir. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak, eğitim sistemimizi geliştirmek ve eğitim hizmetlerinin kalitesini her aşamada yükseltmekle mümkün olacaktır. Eğitim sisteminin başarısında ise öğretmenlerimiz önemli sorumluluklar üstlenmektedir” diye konuştu.

 

Ziyaret sonrasında Vali Tekinarslan, öğretmenlerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Eğitim Camiasından Vali Tekinarslan8217a Ziyaret Eğitim Camiasından Vali Tekinarslan8217a Ziyaret Eğitim Camiasından Vali Tekinarslan8217a Ziyaret

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.