AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Değerlendirme Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, okul müdürleriyle eğitim değerlendirme toplantısı yaptı.
Eğitim Değerlendirme Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak başkanlığında Hürriyet İlköğretim Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürü İshak Hasanoğlu, Eğitim Denetmenleri Başkan Yardımcısı Ahmet Barbak ve okul müdürleri katıldı.

 

Başak, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, okul öncesi eğitimde okullaşma oranları, devamsız öğrencilerin durumları, taşıma merkezi okulların, öğrenci ve öğrenci servisleri ile ilgili duyarlı olmaları, okul kantin ve yemekhanelerinde hijyen konusuna dikkat edilmesi, hazırlayıcı eğitim kursunun 1 Aralık’ta başlatılması, özel eğitime gereksinim duyan çocukların okullara devamı, bireyselleştirilmiş eylem planına gerekli özenin gösterilmesi, ayrıca bu konuda daha detaylı bilgilerin Rehberlik Araştırma Merkezi’nden alınması, başarı değerlendirme sınavı yapılması, okullardan kalite geliştirme ekip çalışmaları, ‘Bu Benim Eserim’ proje çalışmaları, yerel proje çalışmalarının değerlendirilmesi konularını görüştüklerini söyledi.

 

Eğitim Değerlendirme Toplantısı Eğitim Değerlendirme Toplantısı Eğitim Değerlendirme Toplantısı 

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.