AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eleşkirt’te Okuma Etkinliği

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde Goncalı İlkokulu’nda “Okuma Bayramı” düzenlendi.
Eleşkirt’te Okuma Etkinliği

1 sınıf öğrencilerinin hazırladığı “Okuma Bayramı” etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Eleşkirt Belediye Başkanı M. Nuri Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Uğurlu, şube müdürü Nevzat Kaya, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

 

Okuma yazmayı öğrenen 1 sınıf öğrencileri, hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle okuma yazma öğrenmenin sevincini bayram havasında kutladılar. Minik öğrencilerin sunumunu yaptığı programda önce şiirler okundu, ardından ise müzik eşliğinde yöresel oyunlar ve dans gösterileri sunuldu.

 

Gösteri sonunda öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, öğrencilere okuma belgesi verdi. Başak, daha sonra anasınıfı öğrencilerinin yıl boyunca ürettikleri çok sayıda eserin yer aldığı serginin açılışını yaptı. Sergiyi gezen Başak, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

 Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği Eleşkirt8217te Okuma Etkinliği

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.