AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FAKİR ÖĞRENCİLERE MONT VE AYAKKABI YARDIMI

Ağrı Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kent merkezinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan fakir öğrencilere 460 mont ve 500 kışlık bot yardımı yapıldı.  
FAKİR ÖĞRENCİLERE MONT VE AYAKKABI YARDIMI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Özkan Sevim tarafından 460 mont ve 500 kışlık botu kent merkezinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerinin yöneticilerine teslim edildi.

 Vali Yardımcısı Murat Irgatoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, okulları ziyaret ederek fakir öğrencilere basına kapalı mont ve kışlık botları dağıttılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından fakir öğrencilere yönelik yardımların devam edileceği bildirildi.

 Öte yandan İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulu’nda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre görüşen Dursun, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.