AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZETECİLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN´E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlimizdeki yerel ve ulusal basın temsilcileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mehmet Faruk Tekin'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
GAZETECİLERDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN´E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlimizdeki günlük çıkan Memleket ve Hakimiyet Gazetelerinin yöneticileri Ahmet Genç, Engin Aslankılıç, Kerem Engin, Ercan Demir ve Serdar Yıldız, Demirören Haber Ajansı (DHA) İl Temsilcisi Servet Arslan ve Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Murat Hançer, geçtiğimiz aylarda İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mehmet Faruk Tekin'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Tekin, dünyanın en kutsal mesleklerinden birisi öğretmenlik, bir diğerinde de gazetecilik olduğunu belirtti.

Tekin, tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda haber peşinde koşan basın çalışanlarının halkın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamusal görevi yerine getirdiklerini belirtti.

11-11-201811-11-201811-11-201811-11-2018

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.