AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezi´nde Yıl Sonu Sergisi

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2012-2013 eğitim-öğretim yılında 112 farklı dalda açılan kurslara katılanların yaptığı eserlerin yer aldığı yıl sonu sergisi açıldı.
Halk Eğitim Merkezi´nde Yıl Sonu Sergisi

Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen törene Vali Yardımcısı Rasim Belge, Belediye Başkan Vekili Şevket Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Özel İdare Genel Sekreteri Cesim Gökçe, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Mehmet Şafi Erim ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ile kursiyer ve yakınları katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Halk Eğitim Merkezi’nin ana sınıf öğrencileri bir gösteri sundu. Daha sonra Vali Yardımcısı Rasim Belge, öğrencilere karne verdi. Kursiyerlere sertifikalarının da dağıtıldığı törende, sergisinin kurdelesini Vali Yardımcısı Rasim Belge, Belediye Başkan Vekili Şevket Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim kesti. Açılış töreni verilen kokteyl ile son buldu.

 

Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi Halk Eğitim Merkezinde Yıl Sonu Sergisi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.