AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAMUR’DA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun’un başkanlığında ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’ Hamur ilçesinde yapıldı.  
HAMUR’DA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

  İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun’un başkanlığında düzenlenen toplantı, Hamur Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı. Maarif Müfettişleri Başkanı Ahmet Barbak, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları İshak Hasanoğlu, Yakup Turan ve Neriman Karakoç, şube müdürleri ile 7 ilçenin milli eğitim müdürünün katıldığı toplantıda, 2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci döneminin değerlendirilmesi yapıldı.

 Toplantıda, yatırım taslak programının güncellenmesi, stratejik plan, yerel projelerinin durumu, MEB yetiştirme kurslarının durumu, TÜBİTAK ve Bu Benim Eserim Proje çalışmaları, ortak sınav denemeleri, okulların dönüşümü, uyuşturucu ve sigara kullanımının önlenmesi, siber suçlar, DYNED, okul sütü, YBO´ların durumu, ‘Fatih  Projesi’, EBA, CBS, ortak sınavlar öğrenci anketi, özel  yurtlar, MTSK ve rehabilitasyon merkezlerinin denetimi ve 2015 yılında açılacak olan kurs ve seminerler gibi konular ele alındı.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.