AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HASANOĞLU STAJYER ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Hasanoğlu, stajyer öğretmenlerle bir araya geldi. 
HASANOĞLU STAJYER ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün salonunda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Hasanoğlu, AR-GE Birimi görevlileri ve stajyer öğretmenler katıldı.

 İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Hasanoğlu, dünyanın en kutsal ve en eski mesleklerinden olan öğretmenliğin her zaman bilginin üretilmesi, geliştirilmesi ve yarınlara aktarılması sürecinde çok önemli bir role sahip olduğunu belirtti.

“Öğretmenlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de ileri hedeflere ulaşmada değişimin, gelişmenin ve yenilikçi düşüncenin anahtarı durumundadırlar” diyen Hasanoğlu, “İnsanı insan yapan değerlerin günübirlik çıkarlara feda edildiği günümüzde bu kutsal mesleği, misyon ve amaçlarına uygun olarak en güzel biçimde icra etmek durumundayız. Bunun için de öncelikle heyecanımızı diri tutmalıyız ve ideallerimizi yeniden kuşanmalıyız. Karşı karşıya kalacağımız bütün durumları ve şartları aşarak ruhumuzu anbean diri tutmak suretiyle başarıya ulaşabiliriz, ulaşmalıyız” dedi.

 Hasanoğlu, konuşmasının ardından stajyer öğretmenlerle iletişim ve öğretmen yeterliliği üzerine sohbet etti.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

14-04-201614-04-201614-04-201614-04-2016

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.