AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Eleşkirt´te Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün her ay bir ilçede düzenlediği ´İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı´ bu ay Eleşkirt´te gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Eleşkirt´te Toplandı

İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları Bekir Taşdan ve Mehmet Nuri Bilen, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürlerinin katıldığı toplantı, Cengiz Topel Ortaokulu salonunda yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak´ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, devamsız engelli öğrencilerin devamlılığının sağlanması ile ilgili çalışma yapılması, ortaöğretime kayıt yaptırmayan öğrencilerin devamlılığına yönelik çalışmaların planlanması, ‘Süt Projesi’ kapsamında yapılacak çalışmalar, 2013-2014 eğitim öğretim yılında okullarda okutulacak ders kitaplarının okul müdürlerince sistem üzerinden giriş yapışması ve ilçe milli eğitim müdürleri tarafından takip edilmesi, İmam Hatip liselerinde hafızlık, Kur’an-ı Kerim okuma ve ezan okuma yarışmaları ile Arapça bilgi ve etkinlik yarışmaları yapılması, 2013 yılı temel eğitim yatırım programı ve devlet yatırım programıyla programa alınan okulların yapılacağı arsa ile ilgili bilgi ve belgelerin gönderilmesi, eğitim bölgesi zümre öğretmenler kurulu toplantılarının eğitim öğretim yılının başında, 2. dönem başında ve eğitim öğretim yılı sonunda olmak üzere yılda 3 defa yapılması gibi konular görüşüldü.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Eleşkirtte Toplandı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Eleşkirtte Toplandı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.