AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Patnos’ta Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün her ay bir ilçede düzenlediği ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’ bu ay Patnos’ta gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Patnos’ta Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak başkanlığında Patnos Öğretmenevi’nde gerçekleşen toplantıya, İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Cevat Gültekin, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları Bekir Taşdan ve Mehmet Nuri Bilen, ilçe milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri katıldı.

 

Toplantıda, ortaöğretimde devamsızlık ile ilgili iş ve işlemler, kayıtsız öğrencilerin kayıtlarının yapılması, taşımalı eğitimin planlaması, okul öncesi eğitim ile ilgili tespit edilen sorunlar, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin devamsızlıkları ile ilgili yapılacak iş ve işlemler, YİBO’ların kapasitelerinin yeniden belirlenmesi ve YİBO’ların öğrenci sayıları ve 2013-2014 eğitim öğretim yılı için öğrenci yerleştirme komisyonlarının kurulması gibi gündem maddeleri görüşüldü. Daha sonra çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı sona erdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Patnos8217ta Toplandı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Patnos8217ta Toplandı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.