AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Taşlıçay´da Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay planlı olarak gerçekleştirilen ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı Taşlıçay ilçesinde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Taşlıçay´da Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın başkanlığında düzenlenen toplantı Taşlıçay Belediyesi Mesire Çalışma alanında yapıldı. İl Eğitim Denetmenleri Başkan Vekili Mehmet Özkan, il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri ile 7 ilçenin milli eğitim müdürleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ayda bir ilçelerde yaptıkları toplantıların, eğitim camiası sorunlarını yerinde görmek ve çözüm üretmek açısından faydalı olduğunu söyledi. Başak’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından, alan dışı atanan teknoloji tasarım ve rehber öğretmenlerine yönelik düzenlenecek olan seminerler ile SBS-YGS-LYS sonuçları, 4+4+4 olarak bilinen yeni eğitim sistemi ile ilgili okul planlamaların değerlendirildi. Ayrıca toplantıda ilçe milli eğitim müdürlerinin dile getirdikleri sorun ve sıkıntılara çözüm yolları arandı.

tsl    tsl     tsl

tsl     tsl

 

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.