AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay planlı olarak gerçekleştirilen “İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı” Hamur ilçesinde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın başkanlığında Hamur Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya, İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Cevat Gültekin, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir Taşdan, Şube Müdürü Ali Beyazoğlu ile 7 ilçenin milli eğitim müdürleri katıldı.

 

2011-2012 eğitim öğretim yılı birinci dönem son toplantısında halk eğitim merkezi müdürlüklerinin okuma-yazma bilmeyenlerle ilgili stratejik hedef belirlemeleri ve bu sayının azaltılması ile ilgili çalışmalar yapılması; teftiş, denetim, rehberlik, inceleme ve soruşturmalar hakkında bilgi verilmesi, taşımalı eğitim ile ilgili değerlendirme yapılması, halk eğitim merkezi müdürlerinin mesleki ve teknik kurslarının sayısının ve katılımın arttırılması, hayat boyu öğrenme ile açılacak kursların mesleki ve sosyal özellikleri, engelli öğrencilerin okula devamlılığının sağlanması konuları görüşüldü.

 

Toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Hamur Kaymakamı Zerrin Çay Beşikçi’yi makamında ziyaret etti. Daha sonra Başak, Hamur Lisesi ve Kız Meslek Lisesi’ni ziyaret etti. Sınıfları gezen Başak, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Okul müdürlerinden okul hakkında bilgi alan Başak, Hamur ilçesinde ayrıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.