AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay planlı olarak gerçekleştirilen ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri’ toplantısı bu defa da il merkezinde yapıldı
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın başkanlığında düzenlenen toplantı, Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi salonunda yapıldı. İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Cevat Gültekin, şube müdürleri ile 7 ilçenin milli eğitim müdürünün katıldığı toplantıda orta öğretime geçiş sistemi ile ilgili bilgi verilmesi, okulların eğitim öğretime hazırlanması, orta öğretim yönetmeliği ve öğrenci kılık kıyafet genelgesinin görüşülmesi, sınavsız öğrenci alan eğitim kurumlarına, öğrenci kayıtlarının elektronik ortamda yapılması, öğretmen ve idarecilerin norm kadrolarının güncellenmesi konuları ele alındı. Ayrıca, ‘Okullar Hayat Olsun’ projesine tam destek verilmesi, elektrik abone işlemleri ve fatura bedellerinin istenmesi, düzenli dosyalar tutularak kontrol edilmesi, denetim, rehberlik, teftiş, inceleme ve soruşturmalar, 2014 yılı onarım ihtiyaçlarının sistem üzerinden onarım başvuru modülünden gerçek ihtiyaçlara göre girilmesi ve okullar tarafından yapılan başvuruların onaylanması. ‘Bu Benim Eserim, TÜBİTAK’ ve diğer ulusal proje başvurularının başlaması ve bununla ilgili yapılacak işlemler, her türlü sosyal ve kültürel faaliyetler, önemli gün ve haftalar ile ilgili yapılacak olan resim, şiir, kompozisyon ve benzeri yarışmalar ile ilgili yarışmalara okul müdürlüklerince gerekli önemin verilmesi gibi konular ele alındı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.