AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay planlı olarak gerçekleştirilen ‘İlçe Milli Eğitim Müdürleri’ toplantısı bu defa da il merkezinde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya, İl Eğitim Denetmenleri Başkanı Cevat Gültekin, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir Taşdan, şube müdürleri Ali Beyazoğlu ve Nezir Sevim ile 7 ilçenin milli eğitim müdürleri katıldı.

 

Toplantıda, 2012-2013 eğitim öğretim yılında denetim ve teftişi yapılmayan kurumlar, 2014 yılı yatırım programına teklif edilen yatırımların yerindelik durumu, arsa bilgi ve belgelerin bulunup bulunmadığı, gerek Köylere Hizmet Götürme Birlikleri aracılığıyla yapılan ve gerekse İl Özel İdaresi tarafından yapılan onarım ve yapımların takiplerinin sağlanması ve ödeneklerin kullanılıp kullanılmadığı, taşımalı eğitim ve ödeneklerin harcanması, denetim, rehberlik, teftiş, inceleme ve soruşturmalar, elektrik aboneleri ve ödemeleri, taşınır işlemleri, 2013 yılında yeni açılacak okulların listesi, anasınıfları, 2013 yılında yeni açılan anasınıfların listesi, yakacak ihtiyaçlarının tespiti, öğrencilerin devam-devamsızlık durumlarının görüşülmesi, okul öncesi eğitimde okullaşma oranlarının arttırılması ve projelerin uygulanması gibi konular ele alındı. Daha sonra çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı sona erdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.