AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçelerde Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ülke geleceğinin garantisi okul öncesi eğitim olduğunu belirtti.
İlçelerde Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı

Doğubayazıt, Diyadin, Taşlıçay ve Patnos ilçelerinde görev yapan tüm anaokullarının müdürleri ve öğretmenleriyle ´Okul Öncesi Eğitimi´ toplantısı yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın başkanlığında yapılan toplantıya okul öncesi eğitimden sorumlu Şube Müdürü Ali Beyazoğlu, ilçe milli eğitim müdürleri, anaokullarının müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 

İlçe milli eğitim müdürlerinden ‘Okul Öncesi Eğitimi’ ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, okul öncesi eğitimin çocukların kişilikli bireyler olarak yetişmesinde ve ülkenin kalkınmasında çok önemli rol oynadığını söyledi.

 

Eğitim sisteminin ilk basamağını oluşturan anaokullarının, geleceğin Türkiye’si gençlerinin hayatlarına yön veren kurumlar olduğunu vurgulayan Başak, “Ülke geleceğinin garantisi okul öncesi eğitimdir. Eğitimin kalitesinin ve ülke geleceğinin güvence altına alınmasının başlıca yolunun okul öncesi eğitim seviyesinin artırılmasından geçmektedir” dedi.

İlçelerde Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı İlçelerde Okul Öncesi Eğitimi Toplantısı 

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.