AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşı´nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

Ağrı’da, ‘İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü’ nedeniyle bir program düzenlendi.
İstiklal Marşı´nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Günü

Öğretmenler Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda düzenlenen anma programına Ağrı Vali Yardımcısı Ercan Ateş, 12. Mekanize Piyade Tugay Komutan Vekili Piyade Albay Sinan Sarıçicek, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Biber, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın ardından Öğretmenler Lisesi Müdürü Oğuzhan Yiğit, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Daha sonra öğrenciler tarafından Mehmet Akif Ersoy´un hayatı, şiirleri ve İstiklal Marşı´nın yazılış süreci anlatıldı.

 

Programda çeşitli dallarda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Ağrı Vali Yardımcısı Ercan Ateş, 12. Mekanize Piyade Tugay Komutan Vekili Piyade Albay Sinan Sarıçicek, İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Biber, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ın ödüllerini vermesiyle son buldu.

İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü İstiklal Marşının Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoyu Anma Günü

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.