AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALİTE TAKİP SİSTEMİ

Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesi Kalite Takip Sistemi ( KTS ) ile başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.
KALİTE TAKİP SİSTEMİ

Milli Eğitim Şube Müdürü Kutbeddin Kaya, Kalite Takip Sistemi ( KTS ) ile daha verimli etkili ve kalıcı bir etkinlik ve yarışma sistemi oluşturmak mümkündür"dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesi Kalite Takip Sistemi  (KTS ), Öğretmen Gelişim Programı, YÖGEP, DÖGEP, Meslekî ve Arapça etkinlik ve yarışmalarının yıllık faaliyetleri konusunda eylem birliği yapmak üzere İmam -Hatip müdürleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İHL Meslek dersi ve Arapça öğretmenleri ile ayrı ayrı toplantılar yaparak yıl boyunca yapılacak iş ve işlemler konusunda bilgilendirme yapıldı.

Şube Müdürü Kutbeddin Kaya Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıda ;"Gerek yöneticilerimiz gerekse Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İHL Meslek dersi, Arapça dersi öğretmenlerimize yönelik eylem planlarımızı hazırladık. KTS kapsamında okullarımızda İmâm -Hatip ruhuna uygun faaliyetler gerçekleşmekte, öğrencilerimizin mesleki, sosyal, kültürel yönden kendilerini gerçekleştirmeleri için öğretmen ve idarecilerimiz azami özeni göstermektedir. Okullarımızın bu yıl Meslekî ve Arapça yarışmalarında daha başarılı bir sonuç almaları için daha etkili çalışmalar yapılacaktır. İmam Hatip okullarımızın nitelik bakımından iyileştirilmesi için hep birlikte daha çok çalışacağız. "dedi.

 10-12-201810-12-201810-12-2018

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.