AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYAK ŞAMPİYONLARINDAN DURSUN’A ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Türkiye kayak şampiyonu olan Spor Lisesi öğrencilerini  makamında kabul etti.
KAYAK ŞAMPİYONLARINDAN DURSUN’A ZİYARET

Bursa Uludağ´da düzenlenen "Türkiye Okullararası Kayak Final"  müsabakalarına katılan ve birincilikler elde eden Spor Lisesi öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun´u ziyaret etti. "Türkiye Okullararası Kayak Final" müsabakalarında Serbest ve Klasik Stilde Yusuf Keser Türkiye birincisi olurken, Spor Lisesi takım halinde erkeklerde Türkiye birincisi oldu. Bayanlar Serbest Stilde Merah Girgin ile Klasik Stilde  Fatma Kocaer Türkiye üçüncüsü oldu. Klasik Stilde Mehmet Türün  Türkiye  dördüncülüğü elde ederken,  kızlarda Kayaklı Serbest Stilde Fatma Yavuz Türkiye beşinci oldu.

 İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Türkiye kayak şampiyonu olan Spor Lisesi öğrencileri, okul müdürü Murat Demir ve öğretmenlerin gözetiminde makamında kabul etti. Başarılı sporcuları tebrik eden Dursun, Okul Müdürü Murat Demir’den spor faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra öğrencilerle bir süre sohbet eden Dursun, “ Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonasında Ağrı’yı iyi temsil ettiğiniz ve Türkiye Şampiyonluğu getirdiğiniz için size teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim”dedi.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

02-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-2017

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.