AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kişisel Gelişim Semineri

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il protokolü, şube müdürleri, okul müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmenlere, şeflere ve memurlara yönelik kişisel gelişim semineri düzenlendi.
Kişisel Gelişim Semineri

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda yapılan seminere, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, il protokolü, şube müdürleri, okul müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmenler, şefler ve memurlar katıldı.

 

Seminere konuşmacı olarak katılan eğitimci-yazar ve kişisel gelişim uzmanı Alişan Kapaklıkaya, birinci oturumda il protokolü, şube müdürleri, okul müdürleri, müdür yardımcıları, şeflere ve memurlara yönelik ‘İlham veren liderlik’ konusunda seminer verdi.

 

Daha sonra, ikinci ve üçüncü oturumda ise lise son sınıf öğrencilerine ‘Derslere Nasıl Aşık Olabilirim’ ve dördüncü oturumda ise öğretmenlere ‘İlham veren öğretmenlik’ konusunda seminerler verdi.

 

Planlamaya göre; 15 Ocak 2014 Çarşamba günü birinci oturumda köy öğretmenlerine ‘İlham Veren Öğretmenlik’, ikinci ve üçüncü oturumda, lise son sınıf öğrencilerine ‘Derslere Nasıl Aşık Olabilirim’, dördüncü ve beşinci oturumda ise, öğretmenlere ‘İlham Veren Öğretmenlik’ konusunda seminerler verileceği bildirildi.

 

Öte yandan, 12-13 Ocak 2014 tarihinde Doğubayazıt ve Patnos ilçelerinde öğretmenlere ‘İlham Veren Öğretmenlik’ ve lise son sınıf öğrencilerine ‘Derslere Nasıl Aşık Olabilirim’ konularında seminerler verildiği belirtildi.

 

Kişisel Gelişim Semineri Kişisel Gelişim Semineri Kişisel Gelişim Semineri Kişisel Gelişim Semineri Kişisel Gelişim Semineri Kişisel Gelişim Semineri

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.