AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kütüphane Açılışı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, “Ağrı´nın Yarınları Emniyette” projesi kapsamında Kuva-i Milliye Ortaokulu’nda kurulan kütüphanenin açılışını yaptı.
Kütüphane Açılışı

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü´nce “Ağrı´nın Yarınları Emniyette” projesi kapsamında Kuva-i Milliye Ortaokulu, Doğubayazıt Hakan Kılıç Ortaokulu ve Patnos Yunus Emre Ortaokulu´na 1000 kitaptan oluşan kütüphane kuruldu. Kurulan kütüphanelere kitapların yanı sıra kitaplıklar, okuma Masaları ve sandalyeler temin edilerek okuma salonları oluşturuldu.

 

Kütüphanenin açılışını Emniyet Müdür Yardımcısı Bünyamin Uçkun ve 4. sınıfı öğrencisi Mehtap Akan ile birlikte yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, “Emniyet Müdürlüğümüz eğitim alanında gerçekten bizlerle koordineli bir şekilde çalışıyorlar. Bu çalışmalardan bir tanesi Kuva-i Milliye Ortaokulundaki kütüphane açılışı. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü´nün katkılarıyla bu okulumuza kazandırmış oldukları kütüphane, buradaki kitaplardan, kitaplıklardan ve her türlü donatım malzemesinden dolayı da Emniyet Müdürlüğümüze çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 Kütüphane Açılışı Kütüphane Açılışı Kütüphane Açılışı Kütüphane Açılışı

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.