AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti

Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu koro tarafından ‘Türk Halk Müziği’ konseri verildi.
Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda gerçekleşen konsere İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Konser öncesi resim sergisini gezen İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, daha sonra 20 öğrenciden oluşan ve Müzik Öğretmeni Dilek Suzan yönetimindeki okul korosunun konserini dinledi.

 

Konserde, öğrencilerin seslendirdiği türküler, dinleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, konserden sonra öğrencileri gösterdikleri başarılı performans dolayısıyla tebrik etti.

 

Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti Lise Öğrencilerinden Türkü Ziyafeti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.