AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Masal Anlatma Yarışması

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Masallarla Büyüyoruz" projesi kapsamında il genelindeki ilkokul öğrencileri arasında düzenlenen masal anlatma yarışmasının il merkezi finali yapıldı.
Masal Anlatma Yarışması

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda düzenlenen yarışmayı, Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Özel İdare Genel Sekreteri Cesim Gökçe, Milli Eğitim Müdür yardımcıları Bekir Taşdan ve Mehmet Nuri Bilen, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veli ve öğrenciler izledi.

 

"Masallarla Büyüyoruz" projesi kapsamında ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıflar arası ilçelerde de yapılan masal anlatma yarışmasının ilçe finalleri belli olurken, il merkezinde yapılan grup elemelerinden sonra finale kalan 6 okulun öğrencileri kıyasıya yarıştı. Yarışma sonunda Bilgi Koleji’nden Ayşenur Gökçe birinci olurken, Yavuz Selim İlkokulu’ndan Menekşe Çelik ikinci, Kuva-i Milliye İlkokulu’ndan Didem Gül de üçüncülüğü elde etti.

 

Ödül töreni öncesi konuşan Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, öğrencilere ve emeği geçenlere herkese teşekkür etti. Daha sonra, Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak tarafından dereceye giren öğrencilere ödüller verdi.

 

“Masallarla Büyüyoruz" projesi kapsamında il merkezi ve ilçelerinde masal anlatma yarışmasının birincilerinin, 27 Mayıs’ta yapılacak büyük finalde yarışacağı bildirildi.

 

Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması Masal Anlatma Yarışması

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.