AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEMUR-SEN’DEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer ve beraberindeki heyet,İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.  
MEMUR-SEN’DEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer ve beraberindeki heyet, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. İlin başarı grafiğinin artması için rutinin dışında bir performans sergilenmesi gerekliliğini dile getiren Başkan Gümüşer, bu konuda da sendika olarak bize ne düşüyorsa hazır olduklarını söyledi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan ise, “Öğretmen ihtiyacının karşılanması beraberinde eğitimde istikrarı getirecektir. Bu da sirkülasyonun önüne geçeceği için başarının lokomotif kısmı olan öğretmen problemini halletmiş olur. Sözleşmeli öğretmen bu anlamda çok önemli bir gelişmedir”dedi.

 Ziyaret sonunda Süleyman Gümüşer, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan´a Eğitim Bir Sen ve Memur -Sen´in kurucusu rahmetli M.Akif İnan´ın külliyatı ve CD’sini hediye ettiler. Ziyarete Sağlık Sen Başkanı Fevzi Mağal, Büro Memur Sen Başkanı Ahmet Alpaslan, TOÇ- Bir Sen Başkanı Tuncay Taşdemir, Enerji Bir Sen Başkanı Metin Uçar ve Bayındır Memur Sen Başkanı Faruk Çelik’te eşlik etti.

 Recep ÇİRİK; Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

29-05-201729-05-201729-05-201729-05-201729-05-2017

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.