AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdür Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, il merkezine bağlı köylerde görev yapan öğretmenlerin sorunlarını dinledi.
Milli Eğitim Müdür Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Ayda Bir Nefes’ projesi kapsamında il merkezine bağlı köylerde görev yapan öğretmenler, Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak başkanlığında Hürriyet İlkokulu konferans salonunda bir araya geldiler.

 

Köy öğretmenlerinin sorunlarını ve isteklerini not eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, “Mesleğinizin asıl amacı, nesillere çağın gerektirdiği bilgi donanımını kazandırıp, onları içinde bulundukları çağı anlayıp yorumlayabilecek bilgi düzeyine ulaştırmaktır. Öğrencilerimizin ilgi ve kabiliyetlerini geliştirerek onlara gerekli bilgi, beceri, davranış ve birlikte iş görme alışkanlığı kazandırmak suretiyle onları hayata hazırlamak ve kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarını sağlamak en büyük hedefiniz olmalıdır. Bütün bunların yanında millet bilincini yaşatabilmek için de gençlerimize milli kültür ve değerlerimizi aktarmak başlıca görevlerinizdendir” dedi.

 Milli Eğitim Müdür Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdür Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdür Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.