AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ‘Ayda Bir Nefes’ projesi kapsamında il merkezine bağlı köylerde görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Ayda Bir Nefes’ projesi kapsamında görevlendirilen şube müdürleri, her ay il merkezi ve ilçelere bağlı köylerde görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek, sorunları ve taleplerini dinliyor. Projeyle köylerde görev yapan öğretmenlere, mesleki gelişim düzeylerini yenileme fırsatı sunmak, köy okullarındaki başarıyı arttırmak, öğretmen ve idarecilerini motivasyonunu arttırmak, müdürlük ile köy okulları arasındaki diyalogu geliştirmek, toplantılarda verilecek eğitim ve bilgilendirme çalışmalarıyla mesleki gelişime katkıda bulunmayı hedefleniyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak proje kapsamında il merkezine bağlı köylerde görev yapan öğretmenlerle, Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi konferans salonunda bir araya geldi. Köy öğretmenlerinin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başak, “Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar saygın ve manevi hazzı yüksek kutsal bir meslektir. Aynı zamanda sevgi, fedakarlık, hoşgörü mesleğidir öğretmenlik. Çocuklarımızın milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerine sahip bireyler olarak yetişmeleri ancak siz değerli öğretmenlerimizin üstün gayret ve çabalarıyla mümkün olabilecektir” dedi.

 

 

Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenlerinin Sorunlarını Dinledi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.