AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ‘Ayda Bir Nefes’ projesi kapsamında il merkezine bağlı köylerde görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.
Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, şube müdürleri Nurcan Çelik ve Mehmet Sena Yakut ile il merkezine bağlı köylerde görev yapan öğretmenler katıldı.

 

Köy öğretmenlerinin sorunlarını dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, “Öğretmenlik, beraberinde çok özveri isteyen, meşakkatli bir uğraştır. Bu süreçte, amacınız sadece bilgi aktarmak olmamalı; bilgiye ulaşmanın yollarını araştıran, bulduğu bilgiyi paylaşabilen, teknolojiyi üreten ve insanlığın yararına kullanabilen dinamik, özgüvenli bir nesil yetiştirmek olmalıdır. Bu nedenle çocuklarımızı velilerimizin de desteği ile hep birlikte; bugünden, yarının dünyasında söz sahibi olacak şekilde yetiştirmek zorunda olduğumuzu unutmamalıyız” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.