AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Okullarını Gezdi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Doğubayazıt ve Taşlıçay ilçelerinde bulunan köy okullarını ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti.
Milli Eğitim Müdürü Başak, Köy Okullarını Gezdi

Beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Bilen ile Doğubayazıt ilçesine bağlı Üçmurat Köy İlkokulu ve Taşlıçay ilçesine bağlı Aşağı Toklu Köy İlkokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, sınıfları tek tek gezdi.

 

Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Başak, okulların fiziki şartlarını, öğretmenlerin ve öğrencilerin durumları hakkında incelemede bulundu. Öğrencilerle öğretmenlerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başak, öğrencilere sorular sorarak kitap okuttu.

 

Öğrencilere okuma kitabı hediye eden Başak, “Köy okullarını sık sık ziyaret etmeye çalışıyorum. Öğretmenlerin çalışma şartlarını, öğrencilerin eğitim öğretim durumlarını yerinde görmek istiyorum. Bu ziyaretlerimde öğretmen ve öğrencilerle karşılıklı istişarede bulunuyorum” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü Köy Okulları Milli Eğitim Müdürü Köy Okulları Milli Eğitim Müdürü Köy Okulları Milli Eğitim Müdürü Köy Okulları Milli Eğitim Müdürü Köy Okulları

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.