AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Öğretmenler Lisesi ve Naci Gökçe Anadolu Lisesi’nin erkek öğrenci pansiyonlarını denetledi.
Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Bilen ve Şube Müdürü Murat Karakurt ile birlikte akşam saatlerinde Fatih Mahallesi’nde bulunan Öğretmenler Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonu ziyaret eden İl Milli Eğitim İl Müdürü Fatih Başak; lavabo, yatakhane, ambar ve öğrencilerin yedikleri yemekleri inceledi. Daha sonra öğrencilerle sıraya girerek yemek alan Başak, öğrencilerle bir süre sohbet etti.


Sabah erken saatlerde ise Kazım Karabekir Mahallesi’nde bulunan Naci Anadolu Lisesi Erkek Öğrenci Pansiyonu’nu ziyaret eden Başak; yatakhane, mutfak, öğrencilere verilen kahvaltıyı ve ambarı denetledi.


Amaçlarının, pansiyonlarda kalan öğrencilere daha huzurlu, ferah bir ortam sağlamak olduğunu vurgulayan Başak, “Öğrencilerimizi kaldıkları ortamda rahat ettirirsek, eğitimde istenilen başarıya daha da yaklaşmış oluruz” dedi.


Nöbetçi öğretmenlerden pansiyon hakkında bilgi alan Başak, ardından buradan ayrıldı.

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonlarını Denetledi

 

 

 

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.