AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonunu İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi pansiyonunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonunu İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir Taşdan, şube müdürleri Özlem Çeçen, Neriman Karakoç , Nurcan Çelik ve Murat Karakurt ile birlikte habersiz gittiği Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi pansiyonunun yemekhanesi, lavabo ve yatakhanelerini denetledi.

 

Yemekhane salonunda öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, başarıya ulaşmadaki en büyük etkenin büyük hedeflere sahip olmak ve çok çalışmak olduğunu söyledi.

 

Başak, “Ülkemizin çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşması için çok çalışmamız gerekmektedir. Sizler bizim geleceğimiz, yarınlarımızsınız. Sizler aynı zamanda güçlü, etkinliği bölgesinde ve dünyada sürekli artan büyük bir ülkenin evlatlarısınız. Bu ülke sizin omuzlarınızda daha da büyüyecektir. Derslerinize çok çalışın ve önünüze hep büyük hedefler koyun. Hedefiniz ne kadar büyük olursa başarıya ulaşmadaki gücünüz de o kadar artacaktır” dedi.

 

Daha sonra öğrencilerle bir süre sohbet edip sorunlarını dinleyen Başak, pansiyondan ayrıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonunu İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrenci Pansiyonunu İnceledi 

 

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.