AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak, Öğrencilere Röportaj Verdi

Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak’ı ziyaret ederek okul dergisi için röportaj yaptılar.
Milli Eğitim Müdürü Başak, Öğrencilere Röportaj Verdi

Nurettin Dolgun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Fatih Karaoğlan beraberindeki Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri Server Davutoğlu, Fatih Şahin ve Özge Özden ile öğrenciler Ahmet Hakan Çınar, Cevdet Bayram ve Güven Özmen ile Başak’ı ziyaret ettiler.

 

Ziyarette öğrenceler okul dergisi için Başak’a sorular sordu. Öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Başak, ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade ederek, öğrencilere teşekkür etti. Daha sonra öğrencilerden Cevdet Bayram, ahşaptan yaptığı İshak Paşa Sarayı’nın maketini Başak’a hediye etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilere Röportaj Verdi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilere Röportaj Verdi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilere Röportaj Verdi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilere Röportaj Verdi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.