AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerin sorunlarını dinledi.
Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir Taşdan, Şube Müdürleri Özlem Çeçen, Neriman Karakoç ve Nurcan Çelik ile birlikte Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi pansiyonunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ilk olarak yemekhaneye geçti. Burayı denetleyen Başak, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

 

Öğrencilere sorduğu sorulardan aldığı cevaplar karşısında öğrencilerin eğitim seviyesinden memnun olan Başak, “Sizler, ülkemizin geleceğisiniz. Sizlerin aldığı başarılı eğitimler ülkemizin aydınlık geleceğini yakından ilgilendiriyor. İl genelindeki bütün okulları ziyaret ederek sizlerin istek ve sorunlarınızı dinliyor, okullarımızdaki eğitim seviyelerini tespit ederek, sizlerin eğitim sevilerini daha yukarıya çıkartabilmek için çalışmalar yapıyoruz” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi Milli Eğitim Müdürü Başak Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.