AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ilçelerde yapımı devam eden okul inşaatlarını incelemeye devam ediyor.
Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Diyadin ve Taşlıçay ilçelerinde yapımı devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundu. İlçe milli eğitim müdürleri tarafından karşılanan Başak, çalışmalarla ilgili brifing aldı.

 

İlçe milli eğitim müdürleri ile birlikte yapımı devam eden okul inşaatlarında da incelemelerde bulunan Başak, yüklenici firma yetkililerinden okul inşaatları hakkında bilgi aldı. İşçilerle bir süre sohbet eden Başak, Taşlıçay Kaymakamı Atif Çiçekli ve Diyadin Kaymakamı Hasan Çiçek’i de ziyaret etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını Denetlemeye Devam Ediyor

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.