AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak; Tutak, Doğubayazıt ve Eleşkirt ilçelerinde yapımı devam eden okul inşaatlarını inceledi.
Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi

İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Nezir Sevim ile birlikte Tutak, Doğubayazıt ve Eleşkirt ilçelerinde yapımı devam eden okul inşaatlarını denetleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, yüklenici firma yetkililerinden okul inşaatları hakkında bilgi aldı. Başak, daha sonra Tutak Kaymakamı Ramazan Kendüzler, Doğubayazıt Kaymakamı Karahan Daştan ve Eleşkirt Kaymakamı Murat Zadeleroğlu’nu da ziyaret etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi Milli Eğitim Müdürü Başak, Okul İnşaatlarını İnceledi

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.