AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak’ın Doğubayazıt Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Doğubayazıt ilçesini ziyaret ederek, karma resim sergisi ile konukevi açılışına katılarak okul inşaatlarını denetledi.
Milli Eğitim Müdürü Başak’ın Doğubayazıt Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları Bekir Taşdan ve Mehmet Nuri Bilen, Eğitim Denetmenleri Başkan Yardımcısı Ahmet Barbak ve şube müdürleri ile birlikte Doğubayazıt ilçesini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürü İshak Aslan tarafından karşılandı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, ilk olarak Doğubayazıt Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) tarafından yapılan konukevi açılışını gerçekleştirdi. Konukevi hakkında bilgi alan Başak, kız öğrencilerle bir süre sohbet etti. Buradan İshak Paşa Sarayı’na geçen Başak, öğretmenlerin karma resim sergisinin açılışını yaptı. Sergiyi gezen Başak, öğretmenleri tebrik etti.

 

Başak daha sonra Hasan Keyif Mahallesi’nde 24 derslikli ilk ve ortaokul, 24 derslikli İmam Hatip Ortaokulu ile 100 öğrenci kapasiteli pansiyon ve Büyük Ağrı Mahallesi’nde 10 derslikli anaokulunun inşaatlarını denetledi. Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başak, ardından ilçeden ayrıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti Milli Eğitim Müdürü Başak8217ın Doğubayazıt Ziyareti

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.