AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak´ın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Taşlıçay ve Diyadin ilçelerinde okulları ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Başak´ın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Taşlıçay ve Diyadin ilçelerinde okulları ziyaret etti.

 

Beraberinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Bilen ve Şube Müdürü İshak Hasanoğlu ile birlikte ilk olarak Taşlıçay ilçesini ziyaret eden ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Tunç tarafından karşılanan Başak, Halk Eğitim Merkezi ve 2012-2013 eğitim öğretim yılında ilk defa eğitim öğretime başlayacak olan İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti.


Buradan Diyadin ilçesine geçen Başak, Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Sebih Özden tarafından karşılandı. Başak, sırayla Hüseyin Öner İlköğretim Okulu, Atatürk İlköğretim Okulu ve 2012-2013 eğitim öğretim yılında yine ilk defa eğitim öğretime başlayacak olan Diyadin İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti. Sınıfları gezen Başak, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

2012 -2013 eğitim öğretim yılında yeni açılan imam hatip okulları hakkında gazetecilere bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, "Yedi ilçemizde imam hatip ortaokulu yeni açıldı ”dedi.

 

Daha sonra Diyadin Kaymakamı Serdar Arslantaş’ı makamında ziyaret eden Başak bir süre görüştükten sonra ilçeden ayrıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri Milli Eğitim Müdürü Başakın Taşlıçay ve Diyadin İlçe Ziyaretleri

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.