AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Anadolu Basın Yayın Birliği Ağrı Şubesi’ne Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Anadolu Basın Yayın Birliği Ağrı Şube Başkanı Ali Rıza Aydemir’i ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Anadolu Basın Yayın Birliği Ağrı Şubesi’ne Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Anadolu Basın Yayın Birliği Ağrı Şube Başkanı Ali Rıza Aydemir tarafından karşılandı.

 

Ziyarette konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, basının zor şartlar altında önemli bir misyon yüklenerek, gece gündüz demeden fedakarca çalıştıklarını ifade etti. Doğru bilgilendirilen, bilgiyi yorumlayabilen çağdaş bir toplum için basının güvenilirliği ve tarafsızlığının büyük önem arz ettiğini vurgulayan Başak, “Basının yerinde, gerçek ve dürüst habercilik yaparak halkımızın ve geleceğimiz olan gençlerimizin doğru bilinçlenmesine katkıda bulunması önemlidir. Eğitim alanındaki sosyal, kültürel ve akademik başarılarımızın duyurulması noktasında basın mensuplarımızın her zaman desteğini gördük. Basın mensuplarına eğitim adına verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ederim” dedi.

 

Anadolu Basın Yayın Birliği Ağrı Şube Başkanı Ali Rıza Aydemir ise, ziyaretlerinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Başak’a teşekkür etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Anadolu Basın

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.