AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Başarılı Öğrencilere Altın

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı´nda (LYS) başarılı olan öğrencileri altınla ödüllendirdi.
Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Başarılı Öğrencilere Altın

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı´nda (LYS) başarılı olan öğrencileri altınla ödüllendirdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı´nda (LYS) başarılı olan öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak öğrencileri tek tek tebrik etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, "Başarı üç saç ayağı sayesinde ortaya çıkıyor. Bunlar okul, aile ve öğrencidir. Bu saç ayakları doğru işlediği takdirde başarıyı yakalamak daha kolay olur” dedi.

 

Konuşmanın ardından İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, LYS´de büyük başarı gösteren Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi öğrencileri Sani Polat, Ali İmamoğlu, Saliha Erdem, Adem Emre Çelik, Ağrı Anadolu Lisesi Öğrencisi Nurşah Aslan ve Patnos Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Sevde Babar, SBS’de, Özel Modern Bilgi İlköğretim Okulu öğrencisi İslam Tunç ile Doğubayazıt Hasan Çoktin Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri Melisa Bıyık ve Nuh Mert Yiğit’i altınla ödüllendirdi.

Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Başarılı Öğrencilere Altın

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.