AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, insanların bayramların güzelliklerini hayatlarının her devresine yansıtması gerektiğini belirtti.
Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı´nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramların, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı özel günler olduğunu ifade etti.

 

Başak, "Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız. İnsanlarımızı ortak düşünce ve değerlerde buluşturan bayramlarda, barışın ve hoşgörünün sürekli kılınması, toplumun tüm katmanlarında uzlaşma kültürünün yerleşmesi için üzerimize düşen bireysel sorumlulukları yerine getirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Kurban Bayramları´nı kutluyorum” dedi.

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.