AĞRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Liselere Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Merkez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Taşlıçay ilçesindeki İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’ni ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürü Başak’tan Liselere Ziyaret

İlk olarak il merkezinde bulunan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni ziyaret eden Başak, okulun atölyelerini gezdi. Okul Müdürü Fatih Karaoğlan’dan atölyelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başak, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

 

Buradan Taşlıçay ilçesine geçen İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Taşlıçay Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, İl Müftüsü İzani Turan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kaya ile birlikte Hürriyet Mahallesi’nde bulunan İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’ni ziyaret ederek, sınıfları gezdi.

 

Bu tür gezilerin devam edeceğini belirten Başak, amaçlarının daha kaliteli bir eğitim vermek için sorunları çözmek olduğunu ifade etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Liselere Ziyaret Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Liselere Ziyaret Milli Eğitim Müdürü Başak8217tan Liselere Ziyaret

Fırat Mah. Erzurum Cad. 934 Sk. Merkez AĞRI - 0(472) 280 94 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.